חופשה בהפתעה

לצערכם (ולשמחתי) אין היום פוסט חדש. בניתי על כך שסרט האנימה “Kimi no Koe wo Todoketai” (ששוחרר לפני יומיים לבלו-ריי) יהיה זמין לצפיה במהלך סוף השבוע, אך כנראה שהאופטימיות שלי מוגזמת.

בעצם על מה אני מתנצל? שמרתי על רצף של פוסט מדי שבוע כבר למעלה מחודשיים, תקופה שבמהלכה פורסמו בבלוג 7 ביקורות אנימה ו-3 כתבות (ולפני שתגידו “פחחח, נהית עצלן” – לא, לא נכון. הייתי עצלן עם הבלוג גם לפני 9 שנים).

יתכן ואשוב עם ביקורת חדשה מתישהו במהלך השבוע (אם לא על “Kimi no Koe wo Todoketai” אז על משהו אחר. נזכרתי כי הסרט של “No Game No Life” מתחנן למעלה מ-3 חודשים שאצפה בו). 

אזכיר, בפעם המיליון, שאתם מוזמנים לעקוב אחר דף הפייסבוק של AnimeOK. למה? צודקים, אין סיבה. אני מפרסם בדף דברים שאינם קשורים לבלוג אבל קשורים לתעשיית האנימה, אם זה מעניין מישהו. כמו כן, קבוצת הטלגרם, לצערי, עדיין חיה ובועטת (למעלה משנה. הייתם מאמינים?). אה, וכרגיל, דלת הבלוג פתוחה לכותבים אורחים (דרך המייל). שימו לב כי מיילים שאני מקבל הולכים לאיבוד מדי פעם בתיבת הספאם, אני לא בטוח מה הסיבה. אם כתבתם לי ולא עניתי – הסבו את תשומת בצ’ט או בתגובות כדי שאציל את מה ששלחתם. 

זזתי לבשל משהו כי לראות פרקים של “Shokugeki no Souma” על בטן ריקה זה לא רעיון טוב (ואיזה כיף שיש זמן פנוי, הא?).

לקריאה נוספת
2 תגובות
  1. אשתך אומר/ת

    מוחה על השקרים!! לא הכנת לנו אוכל כבר שנים!!

  2. אלעד אומר/ת

    אני נוטה להאמין לך מיכל חחחח

השאר/י תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם