ברוכים הבאים ל-AnimeOK

הספין-אוף של ‘אנימה בהילוך מהיר’ ז”ל

התגעגעתם? בכיתם? זעקתם? לא אכפת לכם? קבלו בתשואות, בתופים ובמחולות את הבלוג החדש בשכונה: “אנימה בהילוך מהיר 3” “אנימה OK“. הבלוג יעסוק בעיקר בביקורות לא חופרות ובהומור שרק שרקנים מבינים. הדגש העיקרי הוא סדרות וסרטי אנימה מכל הסוגים, הגדלים והצבעים. דגש נוסף הוא כמובן ביקורות ודעות אישיות על סדרות מנגה למיניהן, לייב אקשן וחטיפי צ’יטוס (לא. חברת צ’יטוס לא שילמה לי כדי שאפרסם כאן בבלוג את החטיף הטעים שלהם שגורם לכולם להיות מאושרים. מה פתאום).

צפו, כמו בימים הטובים, לכתבות, דעות אישיות, יומני מסע וכל שאר החרטא-ברטא שיעלו למוחי. יש כנס באיזור? הְיו בטוחים שאכתוב את דעתי עליו. מפגש גדול? בוודאי. סתם אירוע מעניין שקרה לי? שכחו מזה. זה לא בלוג מהסוג הזה. אשתדל לסקר מגוון רחב של תחומים, ולא רק אנימה, מנגה ולייב אקשן – דעות אישיות על מצב השוק, חברות מסויימות ואף אישים משפיעים כאלה ואחרים, וכמובן שאשתדל להישאר עדכני עם “התרשמות ראשונית” על פרקים ראשונים של סדרות שיצאו זה עתה מסיר הראמן.

אני מצטער על ההשוואה המתבקשת ל”אנימה בהילוך מהיר” שאני ממשיך להזכיר (אנימה בהילוך מהיר… אנימה בהילוך מהיר… אנימה בהילוך מהיר…) אך זה הזמן לציין כי “אנימה OK” הוא בלוג חדש לחלוטין ועל-כן אין לי כל כוונה להעביר שום תוכן מהבלוג הישן (“אנימה בהילוך מהיר” אם כבר שכחתם את השם) לבלוג החדש. ולכל אלה ששואלים “אך אבוי, רם! מה יהיה על כל מאות הסיקורים, הביקורות והשטויות שכתבת?” התשובה היא: תיפרדו מהם לשלום. התוכן מת כמו דמות מסרטי יעד סופי. אני יודע, זה כואב, זה עצוב – אבל אם אני השלמתי עם זה, גם אתם יכולים.

אני לא מעוניין לזרוק הבטחות באוויר כאילו אני מתמודד על ראשות הממשלה (ותראו לאן זה הוביל אותם) אבל אני כן יכול להבטיח את זה: אנסה ליצור תוכן מעניין בעל מכנה משותף עבור כמה שיותר קוראים, ומאידך  ביקורות על דברים פחות ידועים ויותר מחתרתיים. יותר מאשמח לקבל תגובות לעניין, כולל הצעות לדברים שראיתם ואתם רוצים שיסוקרו.

אתם מוזמנים להירשם לאתר (ההרשמה למעלה. עוד…עוד קצת…הכי למעלה רבאק, ימינה…בדיוק) ולהיות חלק מהקהילה הלא קיימת של הבלוג. מה תיתן לכם הרשמה לבלוג? אין לי שמן של מוסך, אחשוב על משהו בעתיד. אז חזרו לכאן באופן יומיומי או שבועי, כי אני מבטיח – It will be A-OK.

שלכם, רם.
נ.ב – תאכלו צ’יטוס.

לקריאה נוספת
השאר/י תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם