ברוכים הבאים ל-AnimeOK

הספין-אוף של ‘אנימה בהילוך מהיר’ ז”ל

התגעגעתם? בכיתם? זעקתם? לא אכפת לכם? קבלו בתשואות, בתופים ובמחולות את הבלוג החדש בשכונה: “אנימה בהילוך מהיר 3” “אנימה-OK“. הבלוג החדש יעסוק בעיקר בביקורות לא חופרות ובהומור שרק שרקנים מבינים. הדגש העיקרי הוא סדרות וסרטי אנימה; מכל הסוגים, הגדלים והצבעים. דגש נוסף הוא כמובן ביקורות ודעות אישיות על סדרות מאנגה למיניהן, לייב אקשן – ותאמינו לי שיש כמה סרטים ששווים סיקור – וחטיפי צ’יטוס (לא. חברת צ’יטוס לא שילמה לי כדי שאפרסם כאן בבלוג את החטיף הטעים שלהם שגורם לכולם להיות מאושרים. מה פתאום).


מלבד הביקורות צפו כמו בימים הטובים לכתבות, דעות אישיות, יומני מסע וכל שאר החרטא-ברטא שיעלו למוחי. יש כנס באיזור? תהיו בטוחים שאכתוב את דעתי עליו. מפגש גדול? בוודאי. סתם אירוע מעניין שקרה לי? תשכחו מזה. זה לא בלוג מהסוג הזה. אני אשתדל לסקר מגוון רחב ביותר של תחומים, ולא רק אנימה, מאנגה ולייב אקשן. דעות אישיות על מצב השוק, חברות מסויימות ואף אישים משפיעים כאלה ואחרים. וכמובן שאשתדל להישאר עדכני עם “התרשמות ראשונית” על פרקים ראשונים של סדרות שיצאו זה עתה מסיר הראמן.

אני מצטער על ההשוואה המתבקשת ל”אנימה בהילוך מהיר” שאני ממשיך להזכיר (אנימה בהילוך מהיר…אנימה בהילוך מהיר…אנימה בהילוך מהיר…), אך זה הזמן לציין כי “אנימה-OK” הוא בלוג חדש לחלוטין, ועל-כן אין לי כל כוונה להעביר שום תוכן מהבלוג הישן (“אנימה בהילוך מהיר” אם כבר שכחתם את השם) לבלוג החדש. ולכל אלה ששואלים “אך אבוי, רם! מה יהיה על כל מאות הסיקורים, הביקורות והשטויות שכתבת?” התשובה היא: תיפרדו מהם לשלום. התוכן מת כמו דמות מסרטי יעד סופי. אני יודע, זה כואב, זה עצוב – אבל אם אני השלמתי עם זה, תשלימו גם אתם.

אני לא מעוניין לזרוק הבטחות באוויר כאילו אני מתמודד על ראשות הממשלה (ותראו לאן זה הוביל אותם), אבל אני כן יכול להבטיח את זה: אני אנסה ליצור תוכן מעניין בעל מכנה משותף עבור כמה שיותר קוראים, ומאידך  ביקורות אקסקלוסיביות על דברים פחות ידועים ויותר מחתרתיים. אני יותר מאשמח לקבל מכם תגובות לעניין, כולל הצעות לדברים שראיתם ואתם רוצים שיסוקרו כאן. רעיונות, פידבקים או סתם תגובות נאצה עלי – כי מחמאה יותר גדולה מזה אין

אתם מוזמנים להירשם לאתר (ההרשמה למעלה. עוד…עוד קצת…הכי למעלה רבאק, ימינה…בדיוק!) ולהיות חלק מהקהילה הלא קיימת של הבלוג הזה. מה תיתן לכם הרשמה לבלוג? אין לי שמן של מוסך. אני כבר אחשוב על משהו בעתיד. אז חזרו לכאן באופן יומיומי או שבועי, כי אני מבטיח – It will be A-OK.

שלכם, רם.

נ.ב – תאכלו צ’יטוס.


 

לקריאה נוספת

השאר/י תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם