סלסלת פירות, סדרות חדשות וטריילרים

הנה לכם מרפי במיטבו: בשבוע אחרי פוסט החדשות מיום שישי האחרון, פקד אותנו גל של סדרות חדשות שהוכרזו וכן טריילרים חדשים יצאו, מהסוג שאי-אפשר להתעלם מהם.


נתחיל מהידיעה המסקרנת ביותר (אך עם הפרטים המועטים ביותר): “Fruits Basket” חוזרת למסך. כמוכם, גם אני צפיתי בשקיקה בסדרת השוג’ו הפופולרית כאשר זאתי שודרה בערוץ הילדים (עוד מישהו חשב שמסך הטלוויזיה שלו דפוק בפרק 25?) וגם אותי החדשות האלה משמחות. אומרים כי הסדרה החדשה תעבד את המנגה כולה, אך לא ברור האם העיבוד יהיה כמו “טוקיו גול” או שהוא יהיה טוב.

אין שמות רבים עליהם אני יכול לחשוב שמתאימים לביים את הפרויקט באופן ראוי, אך אם מוריו אסאקה (“סאקורה לוכדת הקלפים”, “צ’יהאיאפורו“, “Ore Monogatari“) יקבל את המפתחות – אני אהיה מאושר.


עלה טיזר ראשון ל-“The Promised Neverland” (האמת שיש גם אחד משבוע שעבר, אבל טקסט-רץ-על מסך הוא מבחינתי לא פרומו):

לא רע, לא רע בכלל.

הסדרה תעלה בינואר ותשודר ברצועת Noitamina היוקרתית – וכמו כל סדרה של רצועת השידור בשנים האחרונות, הפרקים יהיו זמינים במקביל גם באמזון. אין הרבה סדרות מנגה שאני קורא בימים אלה, אך את הכרכים של ‘Neverland’ אני אוסף על גבול האובססיביות, ולכן אני יכול לומר כי טרם בואכם אל האנימה (או המנגה) – השתדלו לא לקרוא ולוּ פרט עלילה אחד אודות הסדרה.


עוד סדרה מבית שונן ג’אמפ שתשודר ב-2019 כאנימה היא “Dr. Stone“, אותה אמנם אני לא קורא אך היא צברה קהל לא קטן של מעריצים מאז החלה ריצתה ב-2017. כרגע אנו יודעים על האנימה רק שני דברים: היא תשודר בקיץ, ויוסקה קובייאשי (סובארו מ-Re:Zero) ידבב את סנקוּ.

הסיפור לפי וויקיפדיה: אירוע קטסטרופלי הופך את האנושות כולה לנציבי אבן; אלפי שנים אל תוך העתיד מתעוררים שני החברים טאיג’ו וסנקוּ ועוזרים לִבנות מחדש את הציוויליזציה.

נשמע… סבבה?


לא בטוח אם זה מעניין מישהו, אבל יוצר “אקירא” קטסוהירו אוטומו עובד, לדבריו, על סדרת מנגה חדשה; הוא לא מסר פרטים רבים, אך ניתן להסיק (בין היתר מראיונות קודמים) כי זו מנגה שהוא עובד עליה שנים, היא תתרחש בתקופת המייג’י (האהובה עלי במיוחד) והיא מכוונת לקהל בוגר. אה, והוא כותב ומאייר אותה לבד, בלי עוזרים. מרשים ביותר כשנזכרים שהוא בן 64.


לא בדיוק הכרזה אם כי  טיזר להכרזה: למנגה של “Ace of Diamond” (בייסבול, זוכרים?) תהיה הכרזה חשובה שעתידה להתפרסם ב-25 בנובמבר, ובאותו תאריך צפוי להתרחש אירוע שקר-כלשהו עם המדבבים מהאנימה. כמו כן, המדבב של סמרטוט הריצפה גיבור הסדרה אייג’י אמר בפברואר כי האנימה בוודאות תמשיך מתישהו; כן, אפשר להמר כי נקבל בקרוב עיבוד אנימה ל-Act 2 של המנגה (אותה קראתי עד פרק 48 ועצרתי, כי בייסבול זה לא אותו דבר כשזה לא באנימציה).


יצא טריילר חדש ללייב אקשן של “אליטה” שאני תמיד שוכח שקיים.

אני עדיין אמביוולנטי כלפי הפרויקט. לפי הטריילר נראה כי נקבל חצי-ראשון בנאלי ואילו חצי-שני רווי אקשן מהסוג שרק רוברט רודריגז (“עיר החטאים”) יודע לביים. נגלה אם זה נכון בפברואר הקרוב.


בטח כבר ראיתם, אבל אם לא:

שיהיה ברור: אין לי שום דבר נגד “הבלש פיקאצ’ו“. הוא נראה מצחיק והוא נראה מרהיב, מה עוד צריך?

כעת נשאלת השאלה: האם זה הוא  עשוי להיות הסרט  הטוב הראשון שמבוסס על משחק, או הסרט הטוב הראשון שמבוסס על  אנימה? בעיקרון “הבלש פיקאצ’ו” הוא משחק וידאו במקור (וכך גם כל הפרנצ’ייז של פוקימון) אבל הסרט עצמו לוקח לא רק חופש יצירתי, אלא הוא שואב השראה מהדרך שסדרת  האנימה הכתיבה כיצד פוקימונים נשמעים ומתנהגים.

בכל אופן, אני כבר לא יכול לחכות לגרסת הפוקימון של “מי הפליל את רוג’ר רביט” פוגש את “זוטופיה”.


ולסיום, טריילר לחלק האחרון בטרילוגיית “גודזילה” של נטפליקס:

אני מתחיל לחשוב שאני היחיד שאכפת לו מהסרטים האלה, אבל אתם  חייבים לדלג לחצי השני של הטריילר משום שהקרב של גודזילה נגד גידוֹרה נראה. פאקינג. אפי.


לקריאה נוספת
השאר/י תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם