Kuzu no Honkai

בואנה, איפה כל הסקס והזימה האלה הסתתרו כשאני הייתי בתיכון?

האנאבי היא תלמידת שנה ראשונה בתיכון לאמנויות האהבה (לא באמת, זה תיכון רגיל. אבל הליבידו שם בשחקים) וכמו רבים מבני גילה, יש מישהו עליו היא מפנטזת להביא עמו תריסר ילדים. הבעיה היא שהמישהו הזה הוא מורה. היא אולי מכירה את המורה מאז שהייתה קטנה, והיא אולי קוראת לו 'אוני-צ'אן' (כן, טבעי לחלוטין) אך יחסים בין השניים הם חלום רחוק, משאלת לב שכנראה לא תתגשם. 

מוּגי הוא תלמיד בשכבה של האנאבי, וגם האהבה הסודית שלו אינה בהישג יד: מוגי מאוהב במורָה למוזיקה. כאשר מגלים האנאבי ומוגי ששני המורים הסקסיים שלהם מפתחים עניין אחד בשנייה, מחליט זוג התלמידים להתנחם זה בזרועות זו; הם מבלים יחדיו, צוחקים ומחליפים נוזלי גוף.

מרוּבּע האהבה הלא מסובך הופך למסובך כשנכנסים לתמונה גורמים נוספים: כפי שמוגי והאנאבי אוהבים אחרים, יש כאלה שאוהבים את מוגי והאנאבי (ולא כמו שאימא ואבא אוהבים אותם). כדי לתבל עוד סדום ועמורה לסיפור, דמויות תמימות וטהורות מתגלות כבעלות ניסיון מיני עשיר (ואל תדאגו לאלו שלא, הם כבר יצברו ניסיון כזה עד הפרק האחרון). אין דמות שלא שוכבת עם דמות אחרת, ולעזאזל פער גילאים ומוּסר.

Kuzu no Honkai היא עוף חריג: זו אנימה על תלמידי תיכון שטופי זימה, אך בניגוד לסדרות הארם מפורסמות יותר ופחות – 'Kuzu' נחשבת לסדרת איכות. היא אולי עוסקת בסקס, אך אין לה מטרה לעשות לכם שמח באגן (ואם היא מצליחה, לכו לנקות את הראש באתר פורנו). ממרומי גילי אני מוכרח להודות שכל הצעירים המאוהבים הללו נראים כמו חבורת בכיינים שממהרים להתנחם בסטוצים. בחייאת, לא שמעתם על גלידה?

באתי מוכן לאהוב את הסדרה, אך במהלך 12 פרקיה האנאבי ומוגי מתנסים עם פרטנרים רבים, עד שהתגובה המתקבלת היחידה היא "חלאס!". יש שיגידו כי אהבת אמת היא נס ולכן צריך לחגוג את כל סוגי המיניות, ואני אומר שהנס האמיתי הוא שאף אחד לא נדבק בזיבה.

למרות התחתונים השמוטים והחזיות הנפרמות, מצליחה 'Kuzu' לחמוק מעירום; לא תראו אפילו פטמה נשית אחת, שלא לדבר על עורלה. אך מיותר לציין כי זו לא אנימה לערב משפחתי, אחרת תצטרכו להסביר לסבא שלכם מה היד של הנערה חיננית הגזרה הזו עושה במכנסיים של הבחור הנאה הזה ("היא רק בודקת לו את הפרוסטטה, סבא").

Kuzo no Honkai יכלה להיות יצירת מופת לוּ הייתה מציגה אהבה לא לפי סטנדרט של פרק ממוצע בפול מון (בר, עידן לא בשבילך. תחזרי לדורון!). זה לא שאני ממורמר כי חיי האהבה שלי בתיכון היו מרתקים כמו דוקומנטרי על באפלו מים אסייתי (משום מה המשפט "אני עורך ישראטאקו" לא הרשים בנות) – אני מודע לכך שתלמידים עושים סקס — ועושים את זה המון — אולם Kuzo no Honkai מוקצנת דווקא בגלל הרגשות ולא המין; קשה להשתכנע ממונולוגים על 'אהבות אמת' מאנשים שרק לפני 3 שנים היו צריכים ליווי מבוגר למעלית.

זו לא סדרה רעה, ואם אתם כרגע במלחמת אהבה ונמצאים בצד המפסיד – היא יכולה לשמש לכם כתרפיה. אך מה שהחלה עבורי כיצירה המעודדת אהבה חופשית, הפכה למיצג מייגע על אנשים מתוסכלים וחרמנים. 
מי יודע, אולי אני באמת סתם ממורמר.


הטוב: סדרה על סקס שהיא לא הארם או אצ'י זול.
הרע: פילוסופיה בשקל תשעים.
והמכוער: עכשיו אתם יודעים – ניהלתי את ישראטאקו מתוך תסכול מיני.

ציון במדד OK – סביר

 (Kuzu no Honkai (Scum's Wish | יפן, 2017 | 12 פרקים | דרמה, רומן, ארנבים | צ'יקה אנזאי [ריינה מ-"Hibike! Euphonium"], נוֹבונאגה שימזאקי [פוג'י מ-"Kimi no na wa"], אקי טויוסאקי [צ'יוּרי מ-"Accel World"], הארוקה טומאטסו [מורגיאנה מ-"Magi"], קנג'י נוג'ימה [קנג'י מ-"Persona 3"], שינטארו אסאנומה [קוראמוצ'י מ-"Ace of Diamond"], שיאורי אזאווה [איי קוֹנוֹגי מ-"Shirobako"] | במאי: מָסאוֹמי אנְדוֹ ["!School Live"] | יוצרת מקורית: מְנגוֹ יוֹקוֹיָארִי

לקריאה נוספת
השאר/י תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם