רעיונות (גרועים) לסדרות אנימהSpace Bro’s

שני סטלנים משכונת פשע ניו-יורקית מסתננים לחללית נאס”א בעודם חושבים שמדובר בבורגראנץ’. הם מוצאים את עצמם בלבה של תחנת החלל הבינלאומית מוקפים באסטרונאוטים מבולבלים. השניים מלמדים את האסטרונאוטים כיצד “לעשות חיים” ואילו האסטרונאוטים מלמדים את שני הסטלנים פיזיקה. במהלך הסדרה מתפתחת מערכת יחסים מיוחדת בין כולם והסטלנים הופכים לאסטרונאוטים מן המניין. בחגיגות הסיום הם לוקחים מנה אחת יותר מדי ושוב מחפשים סניף של בורגראנץ’, יוצאים מחוץ לחללית ומתים.


Samurai Shampoo

סמוראי עם שיער מזעזע לומד על קיומו של שמפו מיוחד השמור אצל שוגון רשע. הוא יוצא למסע ברחבי יפן הפאודלית בחיפוש אחר השמפו שעתיד לתת לשיערו ברק מיוחד. בדרך הוא פוגש נינג’ה קירח שמחפש נקמה באותו השוגון כיוון שהוא גנב לו את הפאה. בסוף הסדרה, לאחר שכשלו בהשגת השמפו, חותך הסמוראי את שיערו ונותן אותו לנינג’ה כמחווה אצילית. הסמוראי מבצע חרקירי ונקבר במאונך כשרק שארית שערותיו מבצבצים החוצה. עשרות שנים לאחר מכן מצליח הנינג’ה להשיג את השמפו המיוחד, מגיע לקברו של הסמוראי וחופף לו את השיער בדמעות.


Gin & Sagi

גין ושגיא הם שני חברי ילדות; האחד הוא עולה חדש מיפן והשני הוא ישראלי טיפוסי משעמם. הסדרה מגוללת תחילה את חיי היומיום של שני ההפכים הללו בעודם אוכלים פיצה בקניון, רואים סרט, משתזפים בים ומשחקים שש-בש. בתפנית מפתיעה נשלח שגיא לכלא לאחר שנחשד כי שדד אלטעזאכן. כעת על גין להוכיח את חפותו של חברו הטוב, אך כדי לעשות זאת עליו ללמוד עברית. משנכשל, מרים גין ידיים וחוזר ליפן בעודו מקלל. לאחר ששגיא משתחרר, עשרים שנים לאחר מכן, הוא מחפש נקמה בחברו הטוב שמעל באמונו. שגיא טס ליפן, אך כדי למצוא את גין עליו ללמוד יפנית. משנכשל, מרים שגיא ידיים וחוזר לארץ בעודו מקלל. 


Black Balloon

סיפורו של בלון שחור שאף אחד לא מעוניין בו ולכן מחליט לצאת למסע נקמה; הוא מסתנן לאירועים חגיגיים במסווה של בלון צבעוני ומבלי שאף אחד
שם לב הוא מנקב בכולם חורים. כך הוא עובר ממדינה למדינה, נחוש להשלים את מסעו לפני שיאזל לו האוויר. את החור האחרון הוא מנקב בתוך עצמו.


Haunted x Haunted

שתי רוחות רפאים רודפות זו את זו.


Pill la Pill

רוקח מתמכר לכדורים למניעת הריון. כאשר מגלה זאת אשתו, היא מחליפה בלי ידיעתו את הכדורים בכדורי-סרק כדי להוכיח לו שההתמכרות פסיכולוגית. לאחר מספר ימים – בטוויסט חסר תקדים – נכנס הרוקח להריון.


Horse in the Shell

סוס נתקע בקונכייה ומנסה לצאת.


Attack on Natan

לילדי כיתה ד’-5 בבית-הספר היסודי עירוני ג’ בחולון נמאס מנתן, חברם לכיתה שמגיע תמיד בעירום, דורך לכולם על הרגליים, נושך ולא מדבר. הם מחליטים להשיב מלחמה: בסיומו של יום לימודים ממתינים לו כולם בכניסה (גם המורה) ומרביצים לנתן עד זוב דם. נתן הופך לטיטאן והורג את כיתה ד’-5.


[Fairy Mail [NSFW

סיפורה של פארוּ-צ’אן, פיה-דוורית שמעבירה מדי יום מכתבים למאות נמענים מאושרים. חייה הופכים לסיוט כאשר היא מעבירה מכתב לביתו של שוג’ירו, אוטקו-היקיקימורי חולה מין שמתאהב בפארו-צ’אן וכולא אותה בצנצנת. כעת עליה לשכנע את שוג’ירו לתת לה להמשיך בעבודתה פן תפוטר, וכל האמצעים כשרים…


Death Goat

מייט יאגאשי הוא תלמיד גאון אך משועמם שנמאס לו מאנשים רעים. יום אחד הוא מוצא ברחוב עז ולוקח אותה לביתו. לאחר שהוא מאכיל אותה בגזר זאת נוגסת ומורידה לו חלק מהאצבע. באותו רגע מבין מייט כי זו עז חזקה במיוחד, ולכן הוא מחליט ללמד אותה קונג-פו. כאשר מגיעה העז לחגורה שחורה מעניק לה מייט רובה M-16 ומראה לה תמונה של עבריין ידוע כדי שהעז תהרוג אותו. כאשר היא יוצאת מהבית העז נדרסת על-ידי משאית… כי היא כולה עז.

לקריאה נוספת
1 תגובה
  1. .... אומר/ת

    XDDDD
    הרגת אותי!

השאר/י תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם