מפלט להורדות

 ביטורנט – אם כל ההורדות

Tokyo Tosho: ביטורנט מאז ומעולם היה המקום הראשון עבור קבוצות פאנסאבס. הדברים הראשונים תמיד יוצאים על-גבי רשת השיתוף הזאת, ולכן אין פלא שהיא זוכה לפופולריות עצומה. לכן עבור משתמשי ביטורנט, יש רק אתר אחד – ואתר אחד בלבד – שאתם צריכים להכיר: Tokyo Tosho (אם עוד לא ניחשתם זאת מהכותרת של הפיסקה, כנראה שיש בעיה חמורה בקרב הגולשים פה). האתר מאגד בתוכו את תוכן המדיה היפנית בשניה שהיא רק משתחררת; החל מסדרות אנימה מתורגמות, סדרות אנימה לא מתורגמות, סדרות אנימה מתורגמות בשפה זרה, סדרות אנימה שרוקדות מקרנה, מאנגות, שירים, קליפים, לייב אקשן, וכן, גם הנטאי.

פורטל הביטורנט הזה בנוי בצורה פשוטה, עם עמוד אחד שמאגד בתוכו את כל הדברים החדשים. קו אדום וחמוד מסמן עבורכם את כל הדברים החדשים שנוספו מאז הביקור האחרון (אל תחפשו אותו אם זו הכניסה הראשונה שלכם באתר, הקו עוד לא התיידד איתכם מספיק). חלון החיפוש קל מאוד ויביא עבור כל נערה ונער את התוצאות למה שצריך. ניתן לסמן שההורדות שיוצגו עבורכם יראו רק את מה שאתם צריכים (בין אם אלה רק סדרות אנימה, רק מאנגות או רק שניצלים). מלבד זאת מביא הפורטל את החיפושים הפופולריים ביותר בקרב משתמשיו, מה שחוסך לפעמים התלבטות. אה, ונחשו מה? כל זאת מבלי להיכנס לכל מיני תת-קטגוריות, כי הכל נמצא בעמוד הראשי. אם לא מצאתם בטוקיו טושו את מה שאתם צריכים, רוב הסיכויים שהוא פשוט (עדיין) לא קיים.

http://www.tokyotosho.info

Anime Suki: כבר הרבה זמן שאני לא משתמש באתר הזה, אבל הוא מקור מצויין למי שרוצה את האתר שלו מסודר לפי ה-ABC, לגלוש קצת בפורומים וכמובן להיות אזרח טוב – מפני ש-Anime Suki מביא להורדה רק סדרות שאין להן לייסנס (ובאתר יש עמוד מיוחד המראה את כל סדרות הלייסנס החדשות והישנות, ואיזו חברה רכשה אותם). אפשר, מי שאוהב קבוצות פאנסאבס מסויימות, לחפש על-פי קבוצות ולאו דווקא על-פי שם הסדרה. על אף החיפוש הנוח, לא הייתי ממליץ להשתמש באתר כמקור ראשי לשום דבר, גם לא לציפורים (הבנתם? מקור, ציפורים? לא חשוב).

http://www.animesuki.com

Anime Bit: מי שעוד לא הכיר את “אנימה ביט” של רן יפת, שיתבייש לו. מדובר במעין טוקיו-טושו עבור הקהילה הישראלית, כאשר הפורטל מאגד בתוכו את כל ההוצאות החדשות ביותר בסקנדינבית…או בעברית. האתר עדיין חדש, אך תהיו בטוחים שהוא ימשיך לגדול. רצוי, לפני שאתם מחפשים להורדה סדרה או סרט מסויים, לבדוק האם הוא קיים ב-Anime Bit. רק אז, אם לא, תהיו רשאים להמשיך הלאה.

http://www.animebit.net

הורדות ישירות – האח המורד

יש לי סוד קטן, כבר חודשים שאני לא משתמש בביטורנט (בקשה אל תהרגו אותי, אני עוד צעיר ויפה תואר…בסדר נו, אני עוד צעיר). לא שאני לא רוצה, אני לא יכול: המחשב שלי מטומטם כמו ג’ירפה, ועוד אחת מטומטמת. החדשות הטובות הן שמאז שאופציית הביטורנט נשטפה לאסלה יחד עם הדגים שלי, גיליתי את עולם ההורדות הישירות. ומה אני אגיד לכם? החיים נעשו קלים כמו נוצה.

Warez-BB: מדובר בפורום ע-נ-ק-י (אם פורום רגיל זה כדור-הארץ, אז האתר הזה הוא כוכב שבתאי) שמאגד בתוכו הורדות ישירות שהעלו משתמשים – בעיקר לראפידשייר ו-Megaupload (אבל לא רק) – את הדברים החדשים ביותר בערך בכל תחום: סרטים, שירים, משחקים, סדרות, ספרים, תוכנות וכלי נשק לא קונבנציונליים.

מי שעוד לא הבין, מדובר בהורדות של בערך הכל מהכל בכל העולם. אתר כזה כמובן שלא יכול להתעלם מפאנדום האנימה הענק, ופורום שלםמוקדש לסדרות וסרטי אנימה. בערך מספר דקות אחרי יציאתה של סדרה פופולרית לביטורנט, תהיו בטוחים שתמצאו כבר מספר אשכולות חדשים המקשרים ל-Megaupload או ראפידשייר. חיפוש מהיר בין כותלי הפורום, או סתם ניווט בעמודים ישנים, יביא אתכם לפנינים שלא חשבתם שתמצאו. סדרות ישנות, סרטים נדירים וסתם דברים נחמדים שלא חשבתם להוריד. מאז שגרשון הציג לי את האתר (כולם ביחד: תודה גרשון), הוא הפך לאתר הראשי (אם לא היחיד) שאני אישית משתמש בו להורדת הכל (חוץ מפורנו). על-מנת להיכנס לפורומים השונים, דרושה הרשמה מהירה וכמובן בחינם, כי אנחנו יהודים; אני לא אביא פה משהו בתשלום.

http://www.warez-bb.org

Cyber12: אתר פשוט ונוח שמעלה את ההורדות הפופולריות ביותר ל-Megaupload (כנראה שאין אתרי העלאה אחרים בעולם). מלבד זאת יש באתר מאגר לא קטן של סדרות וסרטים מכל הסוגים. המאגר מתחלק לסדרות שעדיין ממשיכות, סדרות שהסתיימו, סרטים ולייב אקשן. מה שטוב ב-Cyber 12 הוא שהאתר גם מספק למרבית הסדרות הפופולריות גרסאות LQ (איכות נמוכה) ששוקלות מעט מאוד. בלית ברירה ניסיתי כמה מהגרסאות האלה, ואני חייב להודות שלא היה כל-כך נורא, ובשלב מסויים אפילו לא שמתי לב שמדובר באיכות נמוכה. האתר לא יעלה פרק חדש של סדרה עד שקבוצת הפאנסאבס האיכותית ביותר לא תהיה זו שמתרגמת אותו, כך שאין צורך לדאוג לגבי איכות התרגום. אין שום צורך בהרשמה (למרות שיש לכך אופציה, אבל אף אחד לא עשה את זה).

http://www.cyber12.com

Reality Lapse: מי שרוצה סדרה כמה שיותר מהר, זה האתר בשבילו. כל ההורדות הן בפורמט RMVB, שהנגן היחיד שמסוגל להפעיל את הפורמט הזה הוא Real Media Player. היתרון בכל ההורדות הן שהפורמט שוקל עשרות מגה-בייטים בודדים, והאיכות: לא משתנה. זה כמו להסתובב עם תחתונים ולהרגיש בלי! המאגר גדול ומכובד, וכל הסדרות מאוכסנות על-גבי שרתים מהירים ונוחים.

http://www.realitylapse.com

Anime Eden: האתר הפופולרי ביותר להורדות ישירות. לדעתי האישית, האתר קצת מבולגן ולא מסודר. אבל הוא כן מספק לכל סדרה מספר רב של הורדות שונות ממגוון קבוצות פאנסאבס. לפעמים תהליך העדכון של האתר לוקח זמן, אך המאגר שכבר קיים מספק את הסחורה. הרשמה נחוצה, אך מי שמסתפק באחד מהאתרים שלמעלה, לא צריך את Eden (או כל דבר נוסף).

http://www.anime-eden.com

עד כאן. אני מודע לכך שיש יותר אתרים בנושא מהסנאים שהרגו כדי להכין את הפאה של ראש הממשלה, אך אני רק הבאתי את היחידים שאתם צריכים כדי להוריד בערך כל מה שמסופר עליו בבלוג…פלוס עוד כמה מאות אלפים של דברים טובים אחרים (אבל זה פחות חשוב, נכון? נכון??). אם גם לכם יש מקור הורדה או צפייה אונליין שאתם מכירים, אל תתביישו לספר זאת בתגובות – הן בחינם (בינתיים…).

לקריאה נוספת
השאר/י תגובה

כתובת הדוא"ל שלך לא תפורסם